2. Förfarande
Förfarande
Titel: Journalsystem för elevhälsan
Beskrivning: Upphandlingen omfattar journalsystem till elevhälsan för Lysekil-, Múnkedal- och Sotenäs kommun
Intern identifierare: UBN 2024-57
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72500000 Datortjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48180000 Medicinsk programvara, 48311000 Programvara för dokumenthantering, 48517000 IT-programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000