See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Navigationssystem till isbrytarna Atle och Frej
Beskrivning: Navigationssystem till isbrytarna Atle och Frej
Intern identifierare: 25-00645
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50240000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende sjöfart och annan utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32352100 Delar till radio- och radarutrustning, 32352200 Reservdelar och tillbehör till radar, 34932000 Radaranläggningar, 34933000 Navigationsutrustning, 38100000 Navigationsinstrument och meteorologiska instrument, 38110000 Navigationsinstrument, 38112100 Navigations- och positionsbestämningssystem (GPS eller liknande), 51200000 Installation av mät-, kontroll-, test- och navigeringsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000