2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra av gasflaskor samt tillhörande service och underhållstjänster.
Beskrivning: Upphandlingen avser hyra av gasflaskor och paketlösningar med gas samt tillhörande service- och underhållstjänster. Avtalet ska främst tillgodose behovet vid kommunens yrkesgymnasium, men avrop kan även ske från andra verksamheter inom Skövde kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24100000 Gaser
Ytterligare klassificering (cpv): 24110000 Industrigaser, 44612100 Gascylindrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Hyra av gasflaskor samt tillhörande service och underhållstjänster, Skövde kommun