2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonsfinansiering
Beskrivning: Ramavtal för fordonsfinansiering.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103183:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon