699167-2023 - ÄndringSverige-Skellefteå: Avfallstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Återvinning
Referensnummer: UH-2023-44
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90500000 Avfallstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Hämtning och omhändertagande av beställarens samt upphandlade entreprenörers restprodukter och metaller.