See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reparation och service av storköksutrustning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar beställarens löpande behov av service och reparation av storköksutrustning. Utrustningen består bl.a. av diskmaskiner, ugnar, spisar, stekbord, kokgrytor, kokerier, värmeskåp, värmerier/vattenbad, kylskåp, frysar, blandningsmaskiner och skärmaskiner.
Intern identifierare: EUI 25 022
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50882000 Reparation och underhåll av restaurangutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000