2. Förfarande
Förfarande
Titel: Immunhistokemi instrument, Region Skåne
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av immunhistokemi instrument till Patologen, Region Skåne. Utöver detta avser upphandlingen även ramavtal på tillhörande reagenser.
Intern identifierare: 2025-O000044
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000