699450-2023 - ÄndringSverige-Uppsala: Övervakningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kamerabevakning
Referensnummer: KSN-2023-02418
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79714000 Övervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kamerabevakning som tjänst samt, som option, köp av utrustning för kamerabevakning.