2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nutritionspump med tillbehör och förbrukning
Beskrivning: Upphandlingen avser Nutritionspump med tillbehör och förbrukning till varuförsörjningen.
Intern identifierare: VF2026-00042
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33194110 Infusionspumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: FFU Generell del
Beskrivning: Denna upphandling syftar till att tillgodose ingående regioners behov av Nutritionspump med tillbehör och förbrukning och tillbehör.
Intern identifierare: 1968022-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor
Intern identifierare: 1968023-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: FFU Generell del (1)
Intern identifierare: 1968025-2