699627-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Barnomsorg inom förskola – Upphandling Öppen förskola
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling Öppen förskola
BeskrivningUpphandling Öppen förskola
Intern identifierareUBN-2025-00158
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85312110 Barnomsorg inom förskola
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling Öppen förskola