699776-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Ramavtal Bilpoolstjänster 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Bilpoolstjänster 2025
BeskrivningUpphandling av bilpoolstjänster
Intern identifierareKFKS-2025-00408
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Beskrivning-
Intern identifierareRamavtal Bilpoolstjänster 2025