699779-2022 - ResultatSverige-Arvidsjaur: Musikinstrument, sportartiklar, spel, leksaker, hantverk, konsthantverksmateriel och tillbehör
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler, lekmaterial & förbrukningsmaterial -22
Referensnummer: UH-2022-107
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37000000 Musikinstrument, sportartiklar, spel, leksaker, hantverk, konsthantverksmateriel och tillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Arvidsjaur kommun inbjuder till anbudsgivning avseende Möbler, lekmaterial & förbrukningsmaterial till skola och förskola.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
37000000 Musikinstrument, sportartiklar, spel, leksaker, hantverk, konsthantverksmateriel och tillbehör, 37520000 Leksaker, 39100000 Möbler, 39160000 Skolmöbler, 39161000 Förskolemöbler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
För art, omfattning och mängd se upphandlingsdokumenten i sin helhet.