2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI ekonomisystem
Beskrivning: SMHI önskar att få information om vilka ekonomisystem som finns på marknaden.
Intern identifierare: 2025/2341/2.3.1
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem