See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av parkmark
Beskrivning: Entreprenadupphandling avseende drift av parkmark i Danderyds kommun.
Intern identifierare: TN 2023/0418
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 77314000 Markskötsel, 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Drift av parkmark (1)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: AF - Administrativa föreskrifter
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del