2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kartong och förpackningsmaterial lager
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för successiva inköp av kartonger, förpackningsmaterial, kylemballage och sträckfilmsmaskin med tillhörande sträckfilm samt maskin för fyllnadsmaterial (option) med tillhörande fyllnadsmaterial (option).
Intern identifierare: 2025-O000669
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44617100 Kartonger
Ytterligare klassificering (cpv): 42921300 Paketerings- eller inslagningsmaskiner, 42921330 Inslagningsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000