700234-2024 - Resultat
Sverige – Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel – Ergonomiprodukter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelErgonomiprodukter
BeskrivningUpphandling av ergonomiprodukter
Intern identifierare2023-O002691
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAdministrativa föreskrifter - Över tröskelvärde