700263-2023 - ResultatSverige-Strängnäs: Dörrlås
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitala nycklar
Referensnummer: SN/2023:377
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44521110 Dörrlås
II.1.4.
Kort beskrivning
Strängnäs kommun bjuder in att lämna anbud avseende digitala nycklar inklusive lås till i första hand socialkontorets verksamhetsområden.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44521120 Elektroniskt säkerhetslås
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen