700269-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering – Webbutveckling tjänster för utveckling och support av intern- och externwebb.
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelWebbutveckling tjänster för utveckling och support av intern- och externwebb.
BeskrivningWebbutveckling tjänster för utveckling och support av intern- och externwebb.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212224 Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelWebutveckling tjänster för utveckling och support av intern- och externwebb. Borlänge kommunkoncern
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80666:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72212222 Programvaruutvecklingstjänster för webbservrar, 72212220 Programvaruutvecklingstjänster för Internet och intranät
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelWebutveckling tjänster för utveckling och support av intern- och externwebb. Falu och Ludvika kommunkoncern
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80666:Lot:2