2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Utredarstöd för hantering av digital bevisning
Beskrivning: EBM bjuder härmed in leverantörer att lämna svar på denna RFI (informationsförfrågan) avseende utredarstöd för hantering av digital bevisning. Leverantörernas svar på denna RFI ska ge EBM ökad kunskap om tekniska lösningar och befintliga system på marknaden.
Intern identifierare: EBM2025-1284
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster