2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjärtlungmaskiner inkl. Heatercooler
Beskrivning: Upphandling av Hjärtlungmaskiner och Heatercooler . Efterfrågar även nycklad förbrukning och serviceavtal.
Intern identifierare: K 2024-5702
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 42122419 Perfusionspumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generella krav