700317-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Brandposter – Brandposter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBrandposter
BeskrivningBrandposter, spolposter och tillbehör.
Intern identifierare23SVOA430
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44482200 Brandposter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBrandposter