70053-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Lagning av kläder och textilier
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tvätt- och textilservice
Referensnummer: 949-A368.975/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50830000 Lagning av kläder och textilier
II.1.4.
Kort beskrivning
Nationell upphandling av Tvätt- och textilservice
Uppskattat värde avser fyra (4) år.
Kontaktperson: Greger Hagström
Tele: 073-231 87 06
E-post: greger.hagstrom@polisen.se