70058-2021 - ÄndringSverige-Ängelholm: Mötes- och konferenstjänster på hotell
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konferenstjänster
Referensnummer: KS 2020/526
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar konferenstjänster, grupprum och förtäring samt för de som så erbjuder -
Övernattning, för Ängelholms kommun, AB Ängelholmshem, AB Ängelholmslokaler samt Ängelholms
Flygplats.