2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan RFI Validatorer
Beskrivning: RFI inför eventuell upphandling av nya validatorer.
Intern identifierare: 24/1027
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30120000 Utrustning för kopiering och offsettryckning
Ytterligare klassificering (cpv): 30123100 Maskiner för biljettkontroll, 30144200 Biljettmaskiner, 50316000 Underhåll och reparation av biljettautomater, 50317000 Underhåll och reparation av maskiner för biljettkontroll