70068-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Reparation och underhåll
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Polykarbonatrutor till SPT fordon
Referensnummer: A670.431/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ersättningsfönster av polykarbonat för montering på befintliga fordon av antal och modell angivna i upphandlingsdokumentet.