See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serveringstjänster, Hällsboskolorna i Stockholm
Beskrivning: Öppet förfarande gällande serveringstjänster till Hällsboskolorna i Stockholm
Intern identifierare: 2 STO-2025/311
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55311000 Serveringstjänster för särskild kundgrupp
Ytterligare klassificering (cpv): 55320000 Måltidsservering, 55500000 Matsalstjänster och catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Serveringstjänster Hällsboskolorna i Stockholm
Beskrivning: Serveringstjänster till Hällsboskolorna i Stockholm
Intern identifierare: 1634387
Huvudklassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55311000 Serveringstjänster för särskild kundgrupp, 55320000 Måltidsservering, 55500000 Matsalstjänster och catering
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav (1)
Intern identifierare: 1634389
Ytterligare klassificering (cpv): 55311000 Serveringstjänster för särskild kundgrupp, 55320000 Måltidsservering, 55510000 Matsalstjänster
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Timoption på köksbiträde