700795-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Insiktsdriven tjänstedesign
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInsiktsdriven tjänstedesign
BeskrivningUpphandlingen avser tillhandahållande av konsultstöd inom området insiktsdriven tjänstedesign.
Intern identifierareFK 2023/009472
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKonsulttjänster
BeskrivningUpphandlingen genomförs för att tillgodose Försäkringskassans behov av konsultstöd inom området insiktsdriven tjänstedesign.
Intern identifierareKonsulttjänster