2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI gällande 1st Line Servicedesk & På Plats Service
Beskrivning: Akademiska Hus avser att upphandla 1st Line Servicedesk och På Plats Service. Inför denna upphandling genomför Akademiska Hus en Request For Information (RFI) för att få insikt i möjligheter och begränsningar i avsikt att skapa en tydlig upphandling (Request For Proposal – RFP) och effektivt upphandlingsprojekt.
Intern identifierare: 2023/11/16
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd