See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projekt Slussen SN986 Bussterminal Byggservice
Beskrivning: Entreprenad SN986 Byggservice är den entreprenad som skall ansvara för att Delområde Bergs arbetsställen skall fungera och tillse att sidoentreprenörer har erforderliga hjälpmedel
Intern identifierare: E2021-02028
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Projekt Slussen SN986 Bussterminal Byggservice