See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för utbetalningar av ersättning till privata vårdgivare
Beskrivning: Region Örebro län bjuder in anbudsgivare till upphandling avseende System för utbetalning av ersättning till privata vårdgivare. Upphandlingens mål är ett system för ersättning till privata vårdgivare verksamma enligt Lagen om fysioterapi (LOF), lagen om läkarvårdsersättning (LOL), lagen om offentlig upphandling (LOU) samt lagen om valfrihetssystem (LOV).
Intern identifierare: 23RS516
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)