See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport och omhändertagande av grönkompost för slutkompostering
Beskrivning: Upphandlingen avser transport och omhändertagande av grönkompost för slutkompostering på godkänd anläggning.
Intern identifierare: AÅS2024.0126
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall, 90512000 Avfallstransport, 90513000 Hantering av ofarligt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Transport och omhändertagande av grönkompost