701020-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rörkopplingar – Rörkopplingar och rördetaljer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rörkopplingar och rördetaljer
Beskrivning: Rörkopplingar och rördetaljer i olika dimensioner samt tillbehör.
Intern identifierare: 23SVOA30
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44163230 Rörkopplingar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Rörkopplingar och rördetaljer