2. Förfarande
Förfarande
Titel: 8 stycken sidlastare-HVO, till Fastighetsnära insamling (FNI)
Beskrivning: Inköp av åtta (8) stycken fabriksnya sidlastare-HVO, till projekt fastighetsnära insamling (FNI) samt service- och reparationsavtal.
Intern identifierare: 2024/648-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Sidlastare