See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Helautomatiserade specialfärgningsinstrument för histologiska vävnadssnitt.
Beskrivning: Helautomatiserade specialfärgningsinstrument för histologiska vävnadssnitt.
Intern identifierare: K 2024-0608
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsutvärdering