2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av centrumledning för Edsbergs centrum och Helenelunds centrum
Beskrivning: Sedan 2014 har Edsbergs centrum en extern centrumledning. Genom denna förfrågan avser Sollentunahem att upphandla ett nytt avtal för centrumledning av Edsbergs centrum men även inkludera Helenelunds Centrum.
Intern identifierare: 2023-00377
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000