70119-2023 - ÄndringSverige-Helsingborg: Reparation och underhåll av kylargrupper
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service av kylanläggningar
Referensnummer: 22/45
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett ramavtal för underhålls-, service-, felavhjälpande och installationsarbete samt varor inom fasta kylanläggningar enligt gällande lagstiftning och föreskrifter av kylanläggningar samt värmepumpanläggningar enligt gällande lagstiftning och föreskrifter.