7012-2018 - ÄndringSverige-Södertälje: Däck till lätta och tunga fordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2017-1103 Däck & däckservice för Katrineholms Kommun
Referensnummer: TI 2017-1103
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34350000 Däck till lätta och tunga fordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Däck & däckservice för Katrineholms Kommun.