2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förbränning av industriavfall 2025
Beskrivning: Se upphandlingsdokumenten
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90513000 Hantering av ofarligt avfall, 90513300 Avfallsförbränning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Förbränning av Industriavfall 2025