2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sterilemballage
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för successiva inköp av sterilemballage och steriliseringsprodukter. Vidare definition samt kravställning av efterfrågade produkter framgår av Bilaga Krav- och prislista.
Intern identifierare: 2025-O002772
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33198200 Steriliseringspåsar eller -förpackningar av papper
Ytterligare klassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000