2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dokumentation och systeminformation HKP14
Beskrivning: Avtalet innebär att Leverantören förbundit sig att på de villkor som anges tillhandahålla dokumentationshantering och systeminformationsförsörjning för Flygmaterialsystem 14 (FMS14)
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35600000 Militärflygplan, robotar och rymdfarkoster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:76:Lot:1