7014-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Golvbeläggningar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Evenemangsgolv
Referensnummer: 02.04.02/1101/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44112200 Golvbeläggningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Idrottsförvaltningen bjuder in till upphandling av ett evenemangsgolv
Anbudstidens utgång
Den upphandlande myndigheten har inte möjlighet att pröva ett anbud som inkommer för sent. Anbudet ska vara idrottsförvaltningen tillhanda senast 2018-01-25
Anbudets giltighetstid
Anbudet ska vara bindande sex (6) månader efter sista anbudsdag.