See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultraljud Teknisk innovation Lund
Beskrivning: Upphandling av ultraljud
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: 2024-O002471
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000