See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trä och Byggvaror
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för Trä- och byggvaror för kommunens verksamheter och övriga beställande enheter enligt denna upphandling.
Intern identifierare: KS2024/0970
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03419100 Virkesvaror
Ytterligare klassificering (cpv): 44111000 Byggnadsmaterial, 44190000 Diverse byggmaterial, 44191000 Diverse byggmaterial av trä, 44191100 Plywood
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Trä och Byggvaror