2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trafikbeställare/Trafikutvecklingsansvarig enhet planering
Beskrivning: Avrop på Region Skåne DIS; Konsulttjänster - Regional Utveckling, delområde 4 Transport och infrastruktur. Avropet avser konsultstöd.
Intern identifierare: 135/2025
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000