701694-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler – Upphandling av bruslådor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av bruslådor
BeskrivningUpphandlingen avser stationära och portabla bruslådor.
Intern identifierareA159.830/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30100000 Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara, 39173000 Förvaringsenheter, 44421720 Förvaringsskåp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling av bruslådor