2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunal parkeringsövervakning, flyttning av fordon, bärgning av fordon och tillhandahållande av uppställningsplats
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Luleå kommuns behov av Kommunal parkeringsövervakning, flyttning av fordon, bärgning av fordon och tillhandahållande av uppställningsplats
Intern identifierare: KLF 2024/722
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kommunal parkeringsövervakning, flyttning av fordon, bärgning av fordon och tillhandahållande av uppställningsplats