701870-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder – Materialhanterare Kläpp
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMaterialhanterare Kläpp
BeskrivningRenova önskar långtidshyra en materialhanteringsmaskin till sin anläggning Kläpp i Ödsmål.
Intern identifierare0547/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70220000 Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34144000 Motorfordon för särskilda syften, 34144700 Nyttofordon, 34310000 Maskiner och maskindelar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMaterialhanterare Kläpp