Upphandlingen omfattar telefonitjänster, mobiltelefoner, tillbehör och relaterade tjänster
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32250000 Mobiltelefoner, 64212000 Mobiltelefontjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen omfattar telefonitjänster, mobiltelefoner, tillbehör och relaterade tjänster till Alingsås kommun med kommunala bolag, ca 1600 abonnemang.