2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI gällande kommande upphandling av digital tjänst för textmatchning
Beskrivning: RFI gällande kommande upphandling av digital tjänst för textmatchning till Sunet.
Intern identifierare: 2.5-2024-06870
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48190000 Programvara för undervisning