701955-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trycksaker och tillhörande produkter – Print/Tryckeri
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPrint/Tryckeri
BeskrivningDenna upphandling avser tryckeritjänster och distribution av informationsmaterial för SRV återvinning AB.
Intern identifierare2024/18
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierarePrint/Tryckeri